godlo

 

bezpieczna szkola

Ewaluacja zewnętrzna

Fundacje-Stowarzyszenia


Fundacja Rozwoju Wolontariatu
____________________________
 

Medale naszych uczniów
na Powiatowych Indywidualnych Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie!

____________________________________________________________________________________________________

 
19 września 2017r. ośmioro uczniów z klas 4-6 wystartowało na Powiatowych Indywidualnych Igrzyskach Lekkoatletycznych na stadionie Resovii w Rzeszowie. Zawodnicy zdobyli aż 4 medale i zajęli bardzo wysokie lokaty w poszczególnych konkurencjach. Szymon Ostrowski z kl. VI - złoty medal w biegu na 1000m, Dawid Domański z kl. V – srebrny medal w biegu na 60m, Aleksandra Przybyło z kl. VI – brązowy medal w biegu na 600m, Emilia Świder z kl. VI - brązowy medal w biegu na 60m, Sara Wlazło z kl. VI – 7 m-ce w rzucie piłeczką palantową, Mikołaj Kluz z kl. VI – 9 m-ce w biegu na 60m, Gabriela Pokrywa z kl. VI – 10 m-ce w biegu na 60m, Eryk Wites z kl. V – 5 m-ce w rzucie piłeczka palantową. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy sukcesów. Opiekun Alina Kulczycka

 

Zapraszamy do galerii...