godlo

 

Szanujemy prywatność użytkowników portalu www.swilcza.com.pl, pragniemy, aby korzystając z naszej witryny czuli się bezpiecznie.

Kiedy wchodzisz na strony naszej witryny, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane pliki tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer. Służą one zapamiętaniu preferowanego wyglądu stron, ustawionego przez użytkowników, np. rozmiaru czcionki, odnotowaniu faktu głosowania w prowadzonych ankietach.

Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.

W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.

Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron w naszych witrynach.

W jaki sposób mogę zmienić ustawienia dot. ciasteczek albo je usunąć?