godlo

 

Uroczystości i imprezy w roku szkolnym 2016/ 2017

1.       Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/ 2017 – 1 września (wtorek)  – Bożena Kocur,

2.       „Sprzątanie Świata” – 14 września (środa)– Bożena Szalony,

3.       Dzień Języków Obcych i Dzień Europejski- 29 września – (środa) - Alina Kulczycka,

4.       „Dzień Chłopaka” – 29 września (czwartek)– Magdalena Bereziewicz,

5.       Pasowanie na ucznia-  październik 2016r. – Bożena Kocur,

6.       Dzień Edukacji Narodowej- 14 października (piątek) 2016r. – Czesława Zarych

7.       Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę- 9 listopada (środa) 2015r. – Małgorzata Trawka,

8.       „Dzień pluszowego Misia” – 21 listopada (wtorek) – Agnieszka Wiech, Kinga Lis

9.       Mikołaj szkolny- 6 grudnia (wtorek) 2016r. –Kinga Lis,

10.   Wigilia szkolna- 22 grudnia (czwartek) 2015r.-Beata Ostrowska

11.   Dzień Babci i Dziadka (oddziały przedszkolne)- 12 stycznia (czwartek) 2017r. – Jolanta Łukasiewicz, 

12.   Dzień Babci i Dziadka (klasy I-III)- 13 stycznia (piątek) 2017r. –Bożena Kocur

13.   Zabawa karnawałowa -16 stycznia (poniedziałek) 2017r.- Alina Kulczycka

14.   Akademia z okazji „ Dnia Ziemi” (poniedziałek)- 24 kwietnia - Bożena Szalony,

15.   Dzień Kobiet- 8 marca (środa) - Dariusz Miziołek, Janusz Ostrowski, ks. Ryszard Tokarz ,

16.   I Dzień Wiosny- 21 marca (wtorek) - Bożena Szalony, Beata Sondej

17.   Rocznica Katynia i Smoleńska- 10 kwietnia (poniedziałek) - Magdalena Bereziewicz,

18.   Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja- 27 kwietnia (czwartek) - Czesława Zarych,

19.   Święto szkoły - 12 maja (piątek) – Magdalena Bereziewicz,

20.   Dzień Dziecka – 1 czerwca (czwartek) – Agnieszka Wiech P-0, Beata Ostrowska 1-3, Czesława Zarych 4-6,

21.   Piknik Rodzinny „Dzień Matki i Ojca”  - przedszkole - VI – 4 czerwca (niedziela) 2016r.- Beata Sondej, Alina Kulczycka,

22.   Uroczyste zakończenie roku szkolnego- 23 czerwca (piątek) – Alina Kulczycka,

23.   Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/ 2018 – 1 września (pt) - Beata Sondej.

 


Konkursy i zawody  w roku 2016/2017

 

1.       Konkurs „ Najciekawsze zdjęcie z wakacji ”- Beata Ostrowska- 15 września 2016 r.,

2.       Konkurs „Ozdoby świąteczne”- Agata Pełczyńska- rozstrzygnięcie 8 grudnia 2016r.,

3.       Ogólnopolska Olimpiada z j.angielskiego  dla klas 1-3– sesja zimowa – Alina Kulczycka -  grudzień 2016r.,

4.       Ogólnopolska Olimpiada z j.angielskiego  dla klas 4-6– sesja zimowa – Alina Kulczycka - grudzień 2016r.,

5.       „Konkurs kolęd ”- Ewa Srokowska- 5 stycznia 2017 r.,

6.        Gminne zawody w siatkówce dziewcząt i chłopców – Alina Kulczycka – styczeń 2017r.,

7.       „Konkurs palm i pisanek wielkanocnych ”- Agata Pełczyńska- rozstrzygnięcie szkolne 6 kwietnia 2017 r.,

8.         Gminny Halowy Konkurs skoku wzwyż – Alina Kulczycka – 18 marca 2017r.,

9.       „Konkurs Piosenki i Twórczości Obcojęzycznej ”- Alina Kulczycka- 28 września 2016r. lub 14 czerwca,

10.    Konkurs fotograficzny „Wiosna w obiektywie” – Magdalena Bereziewicz – 9 maja 2017r.

11.    Konkurs plastyczny „ Ja i moja rodzina ”- Beata Sondej - 19 maja 2017 r. (prezentacja prac na pikniku),

12.     „Kolędnicy Misyjni” – Czesława Zarych - 6 stycznia 2017r.,

13.    Konkurs „Folder  o  Gminie Świlcza”- Małgorzata Trawka- 31 styczeń 2017 r.,

14.     „Konkurs Papieski” – ks. Ryszard Tokarz kl. 4-6, Bożena Kocur kl. 1-3, Kinga Lis kl. P-0

15.    „ Konkurs czytelniczy ”- Czesława Zarych - 31 maja 2017 r., (8 maja Dzień Bibliotekarza)

16.     Szkolne zawody w biegu na 800m – Alina Kulczycka - kwiecień 2017r.,

17.    „ Konkurs ortograficzny ”- Czesława Zarych- 10 kwietnia 2017r.,

18.    „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” – Magdalena Bereziewicz - kwiecień 2017r.,

19.     Konkurs matematyczny „Mistrz Matematyki ” kl. 4-6 - Magdalena Bereziewicz- maj 2017r.,

20.     Konkurs „Baw się z nami” – Beata Sondej – czerwiec 2017r.,

21.     Regionalny Konkurs Pieśni Maryjnej – Ewa Srokowska kl.4-6, Jola Łukasiewicz – przedszkole, Kinga Lis – 0, kl. 1-3 wychowawcy,

22.    „Konkurs przyrodniczy” – Bożena Kocur – kwiecień 2017r.,

23.    „Konkurs biblijny” – ks. Ryszard Tokarz – kwiecień 2017r.,

24.    „Konkurs polonistyczny” – Czesława Zarych – marzec 2017r.,

25.    „ Konkurs „Mistrz Języka Angielskiego ” kl. 1-3- Alina Kulczycka – kwiecień 2017r.

26.    „ Konkurs „Mistrz Języka Angielskiego ” kl. 4-6- Alina Kulczycka – kwiecień 2017r.

27.     Konkurs informatyczny „Miejsce w Polsce, które warto zwiedzić” – Magdalena Bereziewicz – maj 2017r.

28.    Gminne zawody pływackie – Janusz Ostrowski – 12 czerwca 2017r.

 

 



Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych
w roku szkolnym 2015/16

____________________________________________________________________________________________________

 

 Temat uroczystości i imprezy

Termin

Osoby odpowiedzialne

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15

01.09.2015r.

mgr Beata Ostrowska

Konkurs „Najciekawsze zdjęcie z wakacji”

15.09.2015r.

mgr Beata Ostrowska

Pasowanie na ucznia

Październik 2015r.

mgr Beata Ostrowska

Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2015r.

mgr Celina Pięta i SU

Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę

10.11.2015r.

mgr Czesława Zarych

Mikołaj szkolny

04.12.2015r.

mgr Bożena Kocur

„Konkurs kartka świąteczna”

11.12.2015r.

mgr Magdalena Bereziewicz

Wigilia szkolna

22.12.2015r.

mgr Jolanta Łukasiewicz, mgr Agnieszka Wiech i mgr Beata Sondej

„Konkurs kolęd”

14.01.2016r.

mgr Ewa Srokowska

Dzień Babci i Dziadka – klasy I-III SP

22.01.2016r.

mgr Beata Ostrowska, mgr Bożena Kocur, mgr Celina Pięta

Dzień Babci i Dziadka – oddziały przedszkolne

21.01.2016r.

mgr Jolanta Łukasiewicz, mgr Agnieszka Wiech mgr Beata Sondej

Konkurs historyczny „Folder o Małopolsce”

27.01.2016r.

mgr Małgorzata Trawka

Konkurs fotograficzny „Wiosna w obiektywie”

09.05.2016r.

mgr Magdalena Bereziewicz

„Konkurs matematyczny”

Maj 2016r.

mgr Magdalena Bereziewicz

Zabawa karnawałowa

09.02.2016r.

mgr Alina Kulczycka

„Konkurs z języka angielskiego”

Marzec 2016r.

mgr Alina Kulczycka

Dzień Kobiet

08.03.2016r.

mgr Alina Kulczycka

I Dzień Wiosny

21.03.2016r.

mgr Magdalena Bereziewicz

„Konkurs palm i pisanek wielkanocnych”

10.03.2016r.

mgr Agata Pełczyńska

Rocznica Katynia i Smoleńska

13.04.2016r.

mgr Małgorzata Trawka

„Konkurs ortograficzny”

28.04.2016r.

mgr Czesława Zarych

Akademia z okazji „Dnia Ziemi”

22.04.2016r.

mgr Bożena Szalony

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

29.04.2016r.

mgr Magdalena Bereziewicz

Dzień Europejski

04-06.05.2016r.

mgr Alina Kulczycka

„Konkurs piosenki obcojęzycznej”

05.05.2016r.

mgr Alina Kulczycka

Święto szkoły

12.05.2016r.

mgr Czesława Zarych

Konkurs plastyczny „Ja i moja rodzina”

20.05.2016r.

mgr Celina Pięta

„Konkurs czytelniczy”

31.05.2016r.

mgr Czesława Zarych

Dzień Matki i Ojca- piknik rodzinny

 05.06.2016r.

mgr  Bożena Kocur           mgr Beata Ostrowska

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24.06.2016r.

mgr Magdalena Bereziewicz

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

01.09.2016r.

mgr Bożena Kocur

 


 

Konkursy szkolne w roku 2015/2016

 

1.    Konkurs „ Najciekawsze zdjęcie z wakacji ”- Beata Ostrowska- wrzesień 2015 r.,

2.    Konkurs „Kartka świąteczna”- Magdalena Bereziewicz- rozstrzygnięcie 11 grudnia 2015r.,

3.    „Konkurs kolęd ”- Ewa Srokowska- 14 stycznia 2016 r.,

4.    „Konkurs palm i pisanek wielkanocnych ”- Agata Pełczyńska- rozstrzygnięcie szkolne 10 marca 2016 r.,

5.    „Konkurs piosenki obcojęzycznej ”- Alina Kulczycka- 5 maja 2016r.,

6.    Konkurs fotograficzny „Wiosna w obiektywie” – Magdalena Bereziewicz – 9 maja 2016r.

7.    Konkurs plastyczny „ Ja i moja rodzina ”- Celina Pięta - 20 maja 2016 r.,

8.    Konkurs „Folder  o Małopolsce”- Małgorzata Trawka- styczeń 2016 r.,

9.    „ Konkurs czytelniczy ”- Czesława Zarych - 31 maja 2016 r.,

10. „ Konkurs ortograficzny ”- Czesława Zarych- 28 kwietnia 2016r.,

11. „ Konkurs matematyczny ”- Magdalena Bereziewicz- maj 2016r.,

12. „ Konkurs j. angielskiego ”- Alina Kulczycka – marzec 2016r.


 

Uroczystości szkolne w roku szkolnym 2015/ 2016

1.    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/ 2016 – 1 września (wtorek)  – Beata Ostrowska,

2.    Pasowanie na ucznia-  październik 2015r. - Beata Ostrowska,

3.    Dzień Edukacji Narodowej- 14 października (środa) 2015r. - Celina Pięta

4.    Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę- 10 listopada (wtorek) 2015r. - Czesława Zarych,

5.    Mikołaj szkolny- 4 grudnia (piątek) 2015r. –Bożena Kocur,

6.    Wigilia szkolna- 22 grudnia (wtorek) 2015r.-Beata Sondej, Jolanta Łukasiewicz, Agnieszka Wiech

7.    Dzień Babci i Dziadka (oddziały przedszkolne)- 21 stycznia (czwartek) 2016r. – Beata Sondej, Jolanta Łukasiewicz, Agnieszka Wiech

8.    Dzień Babci i Dziadka (klasy I-III)- 22 stycznia (piątek) 2016r. – Beata Ostrowska, Celina Pięta, Bożena Kocur

9.    Zabawa karnawałowa -9 lutego (wtorek) 2016r.- Alina Kulczycka

10. Akademia z okazji „ Dnia Ziemi” (pt.)- 22 kwietnia 2016r.- Bożena Szalony,

11. Dzień Kobiet- 8 marca (wtorek) 2016r.- Alina Kulczycka ,

12. I dzień wiosny- 21 marca (poniedziałek) 2016r.- Magdalena Bereziewicz,

13. Rocznica Katynia i Smoleńska- 13 kwietnia (środa) 2016r.- Małgorzata Trawka,

14. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja- 29 kwietnia (piątek) 2016r.- Magdalena Bereziewicz,

15. Dzień Europejski- 5maja (czwartek) 2016r. - Alina Kulczycka,

16. Święto szkoły- 12 maja (czwartek) 2016r. – Czesława Zarych,

17. Dzień Matki i Ojca kl. I-III i oddziały przedszkolne – 5 czerwca (niedziela) 2016r.- Bożena Kocur, Beata Ostrowska,

 18. Uroczyste zakończenie roku szkolnego- 24 czerwca (piątek) 2016r.- Magdalena Bereziewicz,

 19. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/ 2017- Bożena Kocur, klasa IV.