Półmisek z daniem fit

W dniu 5 maja 2023 roku w naszej szkole, na zlecenie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia PiPPE „Polska Ekologia” odbyły się warsztaty kulinarne, realizowane w ramach projektu „Bycie Fit jest Git – ekologia i tradycja” finansowanego z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego, Funduszu Promocji Mięsa Wołowego, Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych oraz Funduszu Promocji Owoców i Warzyw. Spotkanie bardzo spodobało się naszym uczniom, którzy prosili by zorganizować podobne warsztaty w przyszłym roku szkolnym.


Zapraszamy do galerii zdjęć:

Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Bądź fit
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12