Dzieci przybijają piątkę Panu Skalskiemu

Dzień dobry,
pragnę Państwa poinformować, iż w naszej szkole odbędzie się kolejne spotkanie z mistrzem w ramach projektu „Szkoła z Pasją”.

Dzięki udziałowi w projekcie nasi uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w niezwykłych spotkaniach z wybitnymi sportowcami, artystami i muzykami. Są wśród nich między innymi zwycięzcy programu Mam Talent, mistrzowie Świata, rekordziści Świata i Guinnessa w różnych dyscyplinach.

Mistrzem, który odwiedzi naszą szkołę prezentując swoją pasję będzie Szymon Skalski - 2-krotny Mistrz Świata, 2-krotny Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski w Football Freestyle czyli w trikach piłkarskich. Dzięki swojej pasji startował w zawodach oraz występował w 35 państwach na 6 kontynentach.

Wydarzenie poprowadzi Krystian Herba - 6-krotny rekordzista Guinnessa, 2-krotny półfinalista Mam Talent.

Spotkanie będzie miało również charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia Szymona w akcji na żywo uczniowie usłyszą także historię jego pasji. Dowiedzą się również jak to się stało, że chłopak mieszkający w małej wsi w Małopolsce został najlepszym zawodnikiem na świecie.

Celem spotkania jest też zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów. 

Projekt został dofinansowany przez Gminę Świlcza.

Koszt: 9 zł/osoby.
Termin spotkania: 6 listopada 2023 r.


Zapraszamy do galerii zdjęć:

Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Szkoła z Pasją - Szymon Skalski
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6